KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6487007

nr 648 7007

Gustaf Wilhelm Palm

(1810-1890), Sverige

Blandteknik, Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), signerad och daterad: G W (Palmträd) -44 / Rom, studie, 28x20

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 19 juli 2010
kl 19:31:37

Gustaf Wilhelm Palm

Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm